Dijous 2 de maig · TIME TRIAL

DIRECCIÓ: Finlay Prestell
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta


Diumenge 5 de maig · DOGMAN

DIRECCIÓ: Matteo Garrone
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Diumenge 12 de maig · PEL·LÍCULA GUANYADORA CLAM

Auditori Plana de l’Om
18:30h. / Entrada gratuïta


Diumenge 19 de maig · ROJO

DIRECCIÓ i GUIÓ: Benjamín Naishtat
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Dimecres 22 de maig · CACHADA

DIRECCIÓ: Marlén Viñayo
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta


Dijous 23 de maig · OPERACIÓ GLOBUS

DIRECCIÓ: Ariadna Seuba Serra
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta


Diumenge 26 de maig · NUESTRO TIEMPO

DIRECCIÓ i GUIÓ: Carlos Reygadas
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €
Sessió del TOUR D’A


Dijous 30 de maig · AVEC UN SOURIRE, LA REVOLUTION

DIRECCIÓ: Alexandre Chartrand
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta


Diumenge 2 de juny · ENEMIC DE CLASSE

DIRECCIÓ: Rok Bicek
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 4 €


Divendres 7 de juny · LA VIDA SIGUE IGUAL

DIRECCIÓ i GUIÓ: Jordi Salvador
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Taquilla inversa


Dissabte 8 de juny · VI_SUALS 2019

DIRECCIÓ: Marc Baylina / Isabel Casanova
Auditori Plana de l’Om
19:30h. / Entrada gratuïta


Divendres 1 de març · ET AU PIRE, ON SE MARIERA

DIRECCIÓ: Léa Pool
Auditori Plana de l’Om
19:30h. / Entrada gratuïta
Projecció del curtmetratge GASPÉ COPPER
Presentació i col·loqui a càrrec d’Agustí Argelich


Diumenge 3 de març · CLIMAX

DIRECCIÓ i GUIÓ: Gaspar Noé
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Dijous 7 de març · BOBBI JENE

DIRECCIÓ: Elvira Lind
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta


Diumenge 10 de març · VIAJE AL CUARTO DE UNA MADRE

DIRECCIÓ i GUIÓ: Celia Rico
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Diumenge 17 de març · LEAVE NO TRACE

DIRECCIÓ: Debra Granik
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €
Americana Film Fest


Diumenge 24 de març · KATALIN VARGA

DIRECCIÓ i GUIÓ: Peter Strickland
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 4 €


Diumenge 31 de març · BURNING

DIRECCIÓ i GUIÓ: Lee Chang-Dong
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Dijous 4 d’abril · NAMRUD (TROUBLEMAKER)

DIRECCIÓ: Fernando Romero-Forsthuber
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta


Diumenge 7 d’abril · CURTMETRATGES DE CINEDANSA

DIRECCIÓ: Diversos autors
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Diumenge 14 d’abril · LE FILS DE JOSEPH

DIRECCIÓ i GUIÓ: Eugène Green
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 4 €


Diumenge 28 d’abril · ENTRE DOS AGUAS

DIRECCIÓ: Isaki Lacuesta
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Diumenge 3 de febrer · NEU I ELS ARBRES MÀGICS

DIRECCIÓ: Antoine Lanciaux, Sophie Roze, Benoît Chieux, Yulia Aronova i Chaïtane Conversat
Auditori Plana de l’Om
12:00h. / 3 €


Dissabte 16 de febrer · TIPITIPS

DIRECCIÓ: Jessica Laurén
Casal de les Escodines
18:00h. / Entrada gratuïta


Diumenge 10 de març · LA VIDA D’EN CARBASSÓ

DIRECCIÓ: Claude Barras
Auditori Plana de l’Om
12:00h. / 3 €