Diumenge 2 d’octubre · PACIENTE

PACIENTE
DIRECCIÓ: Jorge Caballero
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €
Presentació i col•loqui amb el director


Dijous 6 d’octubre · SONITA

SONITA
DIRECCIÓ i GUIÓ: Rokhsareh Ghaemmaghami
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta


Dimecres 12 d’octubre · JO SÓC EL POBLE

JO SÓC EL POBLE
DIRECCIÓ i GUIÓ: Anna Roussillon
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Diumenge 16 d’octubre · LA ACADEMIA DE LAS MUSAS

LA ACADEMIA DE LAS MUSAS
DIRECCIÓ i GUIÓ: José Luis Guerín
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €
Presentació i col·loqui amb Raffaele Pinto


Dissabte 22 d’octubre · MAÑANA

MAÑANA
DIRECCIÓ i GUIÓ: Cyril Dion i Mélanie Laurent
Auditori Plana de l’Om
21:00h. / Entrada gratuïta


Diumenge 23 d’octubre · LAPIN / UNBEKANNTE FRAU

LAPIN / UNBEKANNTE FRAU
DIRECCIÓ i GUIÓ: Andrés Bartos
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €
Presentació i col·loqui amb el director


Diumenge 30 d’octubre · THE TRIBE

THE TRIBE
DIRECCIÓ i GUIÓ: Miroslav Slaboshpitsky
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Dijous 3 de novembre · LA TEORIA SUECA DE L’AMOR

LA TEORIA SUECA DE L’AMOR
DIRECCIÓ i GUIÓ: Erik Gandini
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta


Diumenge 6 de novembre · LA INVITACIÓN

LA INVITACIÓN
DIRECCIÓ: Karyn Kusama
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Dijous 10 de novembre · LES AMIGUES DE L’ÀGATA

LES AMIGUES DE L’ÀGATA
DIRECCIÓ i GUIÓ: Laia Alabart, Alba Cros, Laura Rius i Marta Verheyen
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta
Amb la presència de les directores


Diumenge 13 de novembre · MÁS ALLÁ DE LAS MONTAÑAS

MÁS ALLÁ DE LAS MONTAÑAS
DIRECCIÓ i GUIÓ: Jia Zhang Ke
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Dijous 17 de novembre · LA PROPERA PELL

LA PROPERA PELL
DIRECCIÓ: Isa Campo i Isaki Lacuesta
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta
Amb la presència dels directors


Diumenge 20 de novembre · PHANTOM BOY

PHANTOM BOY
DIRECCIÓ i GUIÓ: Alain Gagnol i Jean-Loup Felicioli
Auditori Plana de l’Om
12:00h. / 3 €


Diumenge 20 de novembre · EN EL SÓTANO

EN EL SÓTANO
DIRECCIÓ: Ulrich Seidl
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Dijous 24 de novembre · AYER NO TERMINA NUNCA

AYER NO TERMINA NUNCA
DIRECCIÓ i GUIÓ: Isabel Coixet
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta


Diumenge 27 de novembre · EL ABRAZO DE LA SERPIENTE

EL ABRAZO DE LA SERPIENTE
DIRECCIÓ: Ciro Guerra
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Dijous 1 de desembre · UNA LLAR AL MÓN

UNA LLAR AL MÓN
DIRECCIÓ i GUIÓ: Andreas Koefoed
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / Entrada gratuïta


Diumenge 4 de desembre · EL GRAN MUSEO

EL GRAN MUSEO
DIRECCIÓ: Johannes Holzhausen
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Diumenge 11 de desembre · HITCHCOCK/TRUFFAUT / TOTS PARLEN DEL FINAL

HITCHCOCK/TRUFFAUT / TOTS PARLEN DEL FINAL
DIRECCIÓ: Kent Jones / Enric Roca
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €
Amb la presència del director Enric Roca


Dimecres 14 de desembre · EL OLIVO

EL OLIVO
DIRECCIÓ: Icíar Bollaín
Auditori Plana de l’Om
19:30h. / 3 €


Diumenge 18 de desembre · TRES RECUERDOS DE MI JUVENTUD

TRES RECUERDOS DE MI JUVENTUD
DIRECCIÓ: Arnaud Desplechin
Auditori Plana de l’Om
18:30h. / 5 €


Dimecres 28 de desembre · SESSIÓ SORPRESA

SESSIÓ SORPRESA
DIRECCIÓ: Qui ha ser, Déu
Auditori Plana de l’Om
20:00h. / 5 €